Нашето списание АПТЕКА достигна 100-ия си брой!

За да го отпразнуваме, организирахме томбола за разпределение на 100 награди.

Участниците, спечелили награди, ще получат на посочения при регистрацията от тях email информация как да получат наградата си.

Списък на спечелилите награди от томболата

  1. Petko Bimbalov
  2. Албена Тодорова – Радионова
  3. Албена Чолакиду
  4. Ангел Вълков
  5. АНГЕЛИНКА АТАНАСОВА
  6. Андриана Сандева
  7. Анна Георгиева
  8. Антон Наумов
  9. Антония Гуглева
  10. Бисер Костов
  11. Божидара Янева
  12. Бояна Тодорова
  13. Валентин Петков
  14. Валентина Апостолова
  15. Валентина Сарафска
  16. Васил Матов
  17. василка матанска
  18. Вера Янчева
  19. Веселка Димова
  20. Виолета Върбанова
  21. Върбинка Илиева
  22. Габриела Желязкова
  23. Ганка Стоянова
  24. Даниела Йорданова
  25. Дарина Спирова
  26. Даринка Василева
  27. Дафина Рашкова
  28. Десислава Енчева
  29. Детелина Георгиева
  30. Диана Маноилова
  31. Диляна Маринска
  32. Димитрина Русева
  33. Дияна Димитрова
  34. Дияна Николова
  35. Дора Петкова
  36. Евелина Дойчинова
  37. Едмонд Рунев
  38. елена николова
  39. Елена Пенишева
  40. Елена Тодорова
  41. Еленка Бончева
  42. Ели Чумпилева
  43. Емилия Маринова
  44. Жан Йорданов
  45. Жана Николова
  46. Живка Щерионова
  47. Здравка Богданова
  48. Зоя Попова
  49. Ивайло Пейчев
  50. иванка нейнска
  51. Иванка радева
  52. Ивелина Минчева
  53. Йоана Младенова
  54. Калина Маркова
  55. Калинка Спасова
  56. КАМЕЛИЯ ВЕЛЕВА
  57. Катя Мартинова
  58. Кирилина Рашкова
  59. Кирилка Петкова
  60. Лора Лозева
  61. Любомира Пелева
  62. Малина Павлова
  63. Мариета Атанасова
  64. Мариета Николова
  65. Мария Кирилова
  66. Мария Милчева
  67. Михаела Димитрова
  68. Надя Чобанова
  69. Наталия Колева
  70. Наталия Николова-Наумова
  71. Небиха Реджеб
  72. невена лумпарова
  73. Невена Янакиева
  74. Нели Аврамова
  75. НЕЛИ ВАСИЛЕВА
  76. Нели Иванова
  77. Пенка Апостолова
  78. Петя Иванова
  79. Петя Петрова
  80. Пламена Демирева
  81. Пламена Първанова
  82. Росица Власева
  83. Росица Иванова
  84. Румяна Георгиева
  85. Савка Чобанова
  86. Светла Палазова
  87. Светлана Тодорова
  88. Снежанка Стрезева
  89. Соня Дюгерска
  90. Соня Цветанова
  91. Спаска Костова
  92. Станимира Какламанова
  93. Станислав Симеонов
  94. Станислава Пепеляшева
  95. Таня Николова-Дабуси
  96. Татяна Георгиева
  97. Цветомир Кръстев
  98. Чавдар Славчов
  99. Юлиана Качева
  100. Янка Цурева

Резервни печеливши участници

  1. Стиляна Желева
  2. Добрин Добрев
  3. Биляна Опърлакова
  4. Кера Няголова
  5. Милена Миразчийска
  6. Татяна Тодорова
  7. Бинка Бошнакова
  8. цветанка върбанова
  9. Марияна Стоянова
  10. Вероника Тодорова